04.08.2020 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято в храмі святої рівноапостольної Марії Магдалини.

marii_magdalunu011У вівторок 9-ї неділі по П’ятидесятниці, в день пам’яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, свій престольний день святкують парафіяни храму-іменинника, що знаходиться на мікрорайоні Гданцівка міста Кривого Рогу. На запрошення настоятеля храму протоієрея Олександра Лескова, святкове богослужіння прибув очолити Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Біля входу до церкви криворізького Архіпастиря  з хлібом-сіллю та, вже традиційно, пасхальними писанками зустрічали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

Митрополиту Єфрему за богослужінням співслужили благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму протоієрей Олександр Лесков та духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

По запричастному вірші із словом пастирського повчання звернувся до богомольців настоятель храму святого апостола Андрія Первозваного м. Кривий Ріг ієрей Діонісій Риженко.

marii_magdalunu007По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство в співслужінні духовенства звершив молебень  перед іконою святої мироносиці.

Наостанок владика Єфрем звернувся до численних віруючих зі словом проповіді. В своєму слові Архіпастир нагадав присутнім про життєвий подвиг Марії Магдалини та привітав усіх вічно живими словами «Христос Воскресе».

Настоятель храму протоієрей Олександр Лесков від імені прихожан подякував владиці Єфрему за архіпастирський візит і святительські молитви, а також попросив благословіння на подальші труди.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.