05.08.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в храмі Почаївської ікони Божої Матері.

pochayevskoyi_ikony008В свято Почаївської ікони Божої Матері (1675) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму Почаївської ікони Божої Матері м. Кривий Ріг.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли вихованці Духовно-Просвітницького Центру, що діє при храмі.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та духовенство єпархії.

За богослужінням молився Голова Тернівської районної в м. Кривому Розі ради Солод Віталій Михайлович.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

По запричастному вірші зі словом пастирського повчання звернувся до богомольців настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Очковський.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень до Пресвятої Богородиці перед Її святою Почаївською іконою.

Наостанок владика Єфрем звернувся до численних віруючих зі словом проповіді. Архіпастир привітав отця-настоятеля протоієрея Георгія Богомола та парафіян храму Почаївської ікони Божої Матері з престольним святом та благословив на подальші труди у славу Божу.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім богомольцям своє святительське благословіння.