12.08.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив престольне свято в храмі святого мученика Іоанна Воїна.

Ioanna_Voyina017В середу 10-тої седмиці після П’ятидесятниці в храмі святого мученика Іоанна Воїна (ІV), що знаходиться на мікрорайоні 7 Зарічний м. Кривий Ріг віруючі вшанували день пам’яті його небесного заступника. Урочисте богослужіння з нагоди престольного свята храму та Дня Тезоіменитства його настоятеля протоієрея Валентина Очковського, очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На церковному подвір’ї зустріти владику зібралися наймолодші прихожани храму святого мученика Іоанна Воїна – вихованці недільної школи. З хлібом-сіллю та букетами квітів привітали вони віршами криворізького Архіпастиря.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна протоієрей Валентин Очковський та запрошене духовенство.

На Малому Вході за старанні пастирські труди Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму святого апостола Іакова сел. Токівське Апостолівського району ієрея Олександра Шахматенко камилавкою.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

По запричасному вірші до присутніх в храмі богомольців з проповіддю на тему життя та подвигу святого мученика Іоанна Воїна звернувся настоятель храму святого первомученика архідиякона Стефана м. Кривий Ріг протоієрей Даміан Єдинок.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень святому мученику Іоанну Воїну.

В завершення богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання. Архіпастир привітав настоятеля храму святого мученика Іоанна Воїна протоієрея Валентина Очковського з престольним святом та Днем Тезоіменитства. Також, Його Високопреосвященство відзначив помічників отця Валентина, з числа парафіян приходу, благословенними Архієрейськими Грамотами.

Насамкінець правлячий Архієрей надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.