14.08.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього.

svv_Makkaveyiv013У свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, пам’ять семи мучеників Маккавеїв: Авима, Антоніна, Гурія, Єлеазара, Євсевона, Аліма і Маркела, матері їхньої Соломонії та вчителя їхнього Єлеазара (166 р. до Р.Х.), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив святкову Божественну Літургію в Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру Спасо-Преображенського кафедрального собору Кривого Рогу.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

По закінченні Божественної Літургії Високопреосвященніший владика звернувся до присутніх богомольців зі словом архіпастирського повчання.

По завершенні богослужіння відбувся хресний хід з часткою Древа Животворящого Хреста Господнього, під час котрого владика Єфрем традиційно освятив мед нового збору та букети зілля, які принесли прихожани в подяку Богу за новий урожай.