16.08.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Liturgiya003Неділю 10-у після Пасхи, день пам’яті преподобних Ісаакія, Далмата і Фавста (IV-V), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив ранню Божественну Літургію в лівому преділі на честь Турковицької ікони Божої Матері Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу протоієрей Євген Кльосов та протодиякон Максим Онищенко.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень.

Насамкінець Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання, та надав усім присутнім своє святительське благословіння.