19.08.2020 р., м. Кривий Ріг. Престольне торжество в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Preobrazhenia028У свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, відбулася святкова Божественна Літургія у головному храмі міста Кривого Рогу – Спасо-Преображенському кафедральному соборі, яку очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Напередодні ввечері за всеношною владика Єфрем у співслужінні соборного духовенства звершив літію з освяченням хлібів, вина і єлею, а на утрені за полієлеєм помазав присутніх освяченим єлеєм.

Божественну Літургію Високопреосвященніший владика звершив в співслужінні кліриків Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після заамвонної молитви, за давнім християнським звичаєм, Митрополит звершив освячення винограду та плодів.

Наприкінці святкового Богослужіння був звершений хресний хід навколо собору з окропленням святою водою винограду, яблук і плодів, принесених прихожанами для благословення і на знак подяки Богові.