22.08.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив святкову Літургію з нагоди 60-ти річчя з дня народження благочинного Центрального міського благочиння протоієрея Анатолія Риженка.

uvilij_blagochinogo001В суботу  10-ї неділі після П’ятидесятниці, в день пам’яті апостола Матфія, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув з архіпастирським візитом до храму Різдва Пресвятої Богородиці, що знаходиться  в історичному центрі міста Кривого Рогу.

На запрошення настоятеля храму, протоієрея Анатолія Риженка, правлячий архієрей очолив святкування з нагоди власного ювілею отця благочинного Центрального міського благочиння отця Анатолія, 60-ти річчя  з дня народження.

Його Високопреосвященству за Божественною літургією співслужили: секретар Криворізької єпархії, настоятель храму Іверської ікони Божої Матері протоієрей Віктор Симонюк, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та чисельне духовенство Криворізької Єпархії.

Також серед почесних гостей в храмі молилися мер міста Кривого Рогу Вілкул Ю.Г. та ректор Донецького Юридичного Інституту Бесчастний В.М..

На малому вході, з благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, отець-ювіляр був нагороджений правлячим архієреєм орденом преподобного Іова Почаївського І ступеню.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

По запричасному вірші до присутніх в храмі богомольців з проповіддю на тему життя та подвигу апостола та євангеліста Матфія  звернувся насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври викладач Київських духовних шкіл ієромонах Митрофан (Божко).

Особливо урочисто і молитовно, вже традиційно, супроводжували богослужіння три хори: великий верхній хор, лівий хор православного молодіжного братства імені святителя Петра Могили, правий дитячий хор парафіяльної недільної школи.

Після завершення Божественної літургії та святкового молебню митрополит Єфрем привітав ювіляра з днем народження та подякував за старанні труди та послух які сумлінно несе отець Анатолій протягом багатьох років свого життя.

Після богослужіння зведений хор молодіжного братства та недільної школи виступив з вітальним концертом та поздоровили свого настоятеля й духовного наставника з його 60-ти річчям.

Насамкінець правлячий Архієрей надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.