28.08.2020 р., м. Кривий Ріг. Свято Успіння Божої Матері в Свято-Володимирівському чоловічому монастирі.

Uspinnya_Prasviatoyi_Bogorodyci018В свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав чоловічий монастир священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицькому м. Кривий Ріг. Святкову Божественну Літургію Владика звершив у храмі обителі на честь священномученика Володимира.

Напередодні ввечері Архіпастир звершив Всенішне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. За богослужінням Митрополит Єфрем звершив літію, за котрою освятив хліби, пшеницю, вино та єлей.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили: духівник монастирів м Кривого Рогу, секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник обителі архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії та братія монастиря в священному сані.

На Малому Вході Митрополит Єфрем, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив палицею насельників чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг ієромонаха Авраамія (Гойду) та ієромонаха Олександра (Федотова). Також Митрополит Єфрем нагородив набедреником насельника обителі ієромонаха Євсевія (Левіна), а ієродиякона Тихона (Чорного) Його Високопреосвященство нагородив подвійним орарем.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

Свято Успіння Пресвятої Богородиці видалося особливо урочистим, оскільки до Причастя Святих Христових Таїн в цей світлий день приступила численна кількість прихожан та гостей обителі.

По завершенні Божественної Літургії Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив славління святу Успіння Пресвятої Богородиці.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець, усі присутні отримали святительське благословіння від криворізького Архіпастиря.