30.08.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив чин погребіння Плащаниці Божої Матері

Pogrebinnya_Plaschanyci_Presviatoyi_Bogorodyci006В Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті мученика Мирона пресвітера (250), за всеношною в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив чин погребіння Плащаниці Божої Матері.

Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На утрені Митрополит Єфрем разом з духовенством на середині храму біля Плащаниці Пресвятої Богородиці звершили читання непорочних з похвалами на священну кончину Богоматері.

Заради особливого вшанування свята Успіння Божої Матері, після співу великого славослів’я священнослужителі хресним ходом обнесли святу Плащаницю навколо собору під передзвін великої соборної дзвіниці.