15.09.2020 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято зібрало віруючих в храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Antoniya_i_Feodosiya_Pecherskyh012В день пам’яті преподобних Антонія і Феодосія Печерських, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем наніс архіпастирський візит до храму освяченого на честь цих угодників Божих, що розташований в Інгулецькому районі м. Кривого Рогу.

Вранці святкового дня Його Високопреосвященство з хлібом сіллю та букетами квітів вітали діти Недільної школи, що діє при храмі.

Божественну Літургію Митрополит Єфрем звершив у співслужінні Преосвященнішого Лавра, єпископа Ірпінського, вікарія Київської Митрополії.

За богослужінням Архіпастирям співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Широківського благочиння протоієрей Василій Яводчак, настоятель храму преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських протоієрей Роман Борак та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

З нагоди престольного свята прибули помолитись до храму колишній Народний Депутат Верховної Ради Костянтин Юрійович Павлов, заступник Криворізького міського Голови Бєрлін Валентина Миколаївна та голова Інгулецької районної в м. Кривому Розі ради Жеребило Сергій Васильович.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

Чисельні богомольці цього дня приступились до Таїнств Сповіді та Святого Причастя, причастившись від руки Єпископа Лавра.

По завершенні Божественної Літургії Архіпастирі, у співслужінні духовенства звершили молебень, по закінченні котрого, Владика Лавр прочитав молитву святим преподобним Антонію і Феодосію Печерським.

По закінченні богослужіння криворізький Архіпастир подякував владиці Лавру за радість спільної молитви та протоієрею Роману Бораку за його старанні труди на благо ввіреної йому Богом пастви.

Також, Костянтин Юрійович Павлов нагородив настоятеля храму преподобних Антонія і Феодосія м. Кривий Ріг протоієрея Романа Борака відзнакою «За заслуги перед містом 3 ст.»

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.