13.09.2020 р., м. Нікополь. Віруючі відзначили свято родини, любові та вірності в храмі святих Петра і Февронії Муромських.

Petra_i_Fevronii0001В день пам’яті святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських – небесних покровителів християнського шлюбу, в Нікополі відбулось урочисте богослужіння в храмі на честь цих угодників Божих. За дотримання карантинних умов, при зібранні віруючих, з нагоди престольного свята, в храмі була звершена Божественна Літургія, котру очолив благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак.

Ввечері святкового дня, на площі перед храмом Петра і Февронії, священнослужителі міста соборно звершили молебень до святих князів – покровителів родинних цінностей. Для поклоніння віруючим з храму була винесена частка мощей святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських, чудотворців. Чисельні жителі міста зібрались до храму, щоб вшанувати пам’ять угодників Божих, піднести до них свої молитви за рідних та близьких, також разом відзначити День родини, любові та вірності.

Petra_i_Fevronii0002По закінченні молебню відбувся святковий концерт. Жителі міста вшанували сімейні пари, котрі довгі роки прожили разом зберігаючи любов та вірність. Серед родин, що піднялись на сцену була відзначена і родина настоятеля храму Трьох Святителів м. Нікополя протоієрея Василія Єрохіна, котрий вже 45 років прожив в шлюбі зі своєю вірною супутницею по життю – матінкою Олександрою. Всі родини отримали подарунки, а саме – ікони святих Петра і Февронії, мультиварки та букети квітів.

На родинному святі були присутні чисельні гості. З теплими словами до присутніх звернулись заступник міського голови Ольга Коник та депутат міської ради Вадим Колісник.

По завершенні заходу всіх присутніх почастували морозивом, а діти отримали на згадку про свято кольорові повітряні кульки.