22.09.2020 р., м. Апостолове. Духовенством Апостолівського благочиння був освячений пам’ятник воїнам-партизанам.

Osviachennia_pamyatnyka002В День Партизанської Слави, з благословіння Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на запрошення Союзу ветеранів, міського Голови і Державної адміністрації Апостолівського району, духовенство Апостолівського благочиння Криворізької єпархії УПЦ на чолі з благочинним архімандритом  Ілією (Лук’яненко), прийняло участь в урочистому відкритті та освяченні Пам’ятника воїнам-партизанам, котрі героїчно воювали проти німецько-фашистських загарбників на території Грушівских плавнів та Апостолівського району. Багатьох з них було закатовано та розстріляно, а потім перезахоронено у братській могилі Меморіала Слави м. Апостолове.

Після привітального слова архімандрит Ілія вручив пам’ятні подарунки та побажав многих літ сину одного із загиблих воїнів-партизанів, ветерану Великої Вітчизняної війни Івану Тимофійовичу Безкровному.

Насамкінець духовенством Апостолівського благочиння Криворізької єпархії УПЦ був відслужений молебень, наприкінці котрого Архімандрит Ілія (Лук’яненко) освятив Пам’ятник воїнам-партізанам.

По закінченні богослужіння загиблим героям-партизанам була проспівана «Вічну пам’ять», після чого всі присутні поклали до монументу живі квіти.

Переглянути фотогалерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь