28.09.2020 р., м. Нікополь. Віруючі нікопольчани молитовно відзначили День Тезоіменитства свого міста.

Nikopol002В день пам’яті святого великомученика Никити, свій День Ангела, відзначає друге кафедральне місто Криворізької єпархії – Нікополь.

В святковий день в кафедральному Спасо-Преображенському соборі м. Нікополя була звершена Божественна Літургія. Очолив богослужіння благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак. За богослужінням отцю-благочинному співслужили священнослужителі Нікопольського, Покровського і Томаківського благочинь.

По завершенні Літургії священики звершили святковий молебень за котрим піднесли свої молитви за м. Нікополь та всіх його жителів.

За богослужінням молився заступник міського голови м. Нікополь Георгій Сокол.

Традиційно, по закінченні богослужіння відбулось нагородження школярів – переможців конкурсу малюнків та творів, присвячених до Дня Ангела міста. Дітлахи отримали в подарунок золоті та срідні хрестики.

Завершилось святкування автомобільною хресною ходою, в котрій прийняли участь настоятель храму преподобного Іоанна Дамаскіна м. Нікополь ієрей Михайло Гончаров, настоятель Свято-Троїцького храму м. Нікополь ієрей Олександр Чернядьєв та настоятель Свято-Миколаївського храму с. Чистопіль Нікопольського району ієрей Антоній Гроцький. Священики на автомобілях проїхали центральними вулицями міста, взявши з собою шановані образи Божої Матері «Новоникитську» та «Скоропослушницю», а також ковчег зі святими мощами святого мученика Никити – небесного покровителя міста. Проїхавши зі святинями через весь Нікополь священики звершили молитву та призвали Боже благословіння на жителів міста.