25.09.2020 р., м. Кривий Ріг. Священики Молодіжного відділу Криворізької єпархії привітали новобранців Криворізького військового ліцею.

Suvorivske002На території Криворізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, також відомому як «Суворівське училище», пройшла урочиста лінійка з приводу початку нового навчального року. За встановленою традицією, саме наприкінці вересня батьки новобранців вперше можуть потрапити на закриту територію і побачити своїх дітей, вчорашніх випускників 9-х класів, котрі до цього часу вже одяглися у парадну білу форму ліцею, навчилися основам стройової підготовки та дають урочисту клятву ліцеїста. Нажаль, цьогорічні обмеження не дозволили провести урочистості при велелюдному зібранні родичів та гостей, проте з дотриманням карантинних норм на святі були присутні давні друзі та вдячні випускники навчального закладу.

На запрошення директора ліцею-інтернату Юрченка Віталія Валентиновича привітати новобранців з початком навчання прибули священики Єпархіального молодіжного відділу ієрей Олександр Лєсков та ієрей Димитрій Сенетович. Отці побажали юнакам успіхів у навчанні, а також з великою відповідальністю ставитися до свого послуху, адже кожен воїн, не дивлячись на свій вік, бере на себе хрест, який він повинен пронести через усе своє життя. На знак видимого благословення Божого перед початком справи навчання вихованці та викладачі були окроплені святою водою.


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь