05.10.2020 р., Київ-Святогірськ. Співробітники молодіжного відділу Криворізької єпархії прийняли участь у велопаломництві.

Veloprobig002Вранці 29 вересня 2020 року стартував велопробіг за мир в Україні з Київа до Святогорську. Від столичного храму святого Ярослава Мудрого (що на Березняках) учасники проїхали біля 700 кілометрів та 5 жовтня прибули до Свято-Успенської Святогірської Лаври.

Співорганізаторами та учасниками велопробігу виступили співробітники та члени Молодіжного відділу Криворізької Єпархії Української Православної Церкви.

Всього у велопаломництві прийняли участь більше 20 чоловіків та жінок з Києва, Кривого Рогу, Харкова, Полтави та інших міст.

Кожен день велосипедисти долали погад 100 кілометрів. Їх маршрут пролягав через Яготин, Мгар, Полтаву, Харків, Ізюм, де прочани молились за богослужіннями.