02.10.2020 р., смт. Лазурне. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь в XIX Всеукраїнській конференції керівників та співробітників єпархіальних молодіжних відділів.

Mol_viddilВ понеділок 28 вересня 2020 року в смт. Лазурне розпочала свою роботу ХІХ Всеукраїнська конференція керівників та співробітників єпархіальних молодіжних відділів.

З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрем участь в заході прийняв заступник голови Молодіжного відділу Криворізької єпархії УПЦ протоієрей В’ячеслав Єрмохін.

Участь в конференції прийняли більш 80 учасників з усіх єпархій Української Православної Церкви. Головною ціллю форуму, за словом Архієпископа Обухівського Іони, стало налагодження зв’язку між співробітниками єпархіальних Молодіжних відділів, задля обміну досвідом успішних та ефективних проектів та ініціатив.

Під час форуму були заслухані доповіді співробітників відділів у справах молоді різних єпархій УПЦ, на актуальні для сьогодення теми.
Захід тривав до 2 жовтня. Насамкінець його учасники спільно помолились за Божественною Літургією та приступили до душеспасительних Таїнства Святого Причастя Тіла і Крові Господніх.