07.10.2020 р., м. Кривий Ріг. Старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю полку патрульної поліції в м. Кривий Ріг була відзначена Архієрейською Грамотою.

VidznakaВ день пам’яті святого благовірного князя Владислава Сербського, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, співробітники Молодіжного відділу Криворізької єпархії УПЦ, за вклад в розвиток духовних цінностей серед дітей та молоді, нагородили благословенною Архієрейською Грамотою старшого інспектора відділу зв’язків з громадськістю полку патрульної поліції в м. Кривий Ріг Ступак Вікторію Володимирівну.

Вікторія Володимирівна відзначилась талановитим організатором та приймала участь у проведенні дитячих заходів, а саме: Дитячих велоперегонів (2019 і 2020), дитячого забігу Kids run 2020.,  котрі проходили в с. Зелене Поле Криворізького району. Під час благодійних дитячих заходів, співробітники поліції проводили веселі ігрові майстер-класи по правилах дорожнього руху. Під час спілкування з працівниками поліції діти здобули багато корисних знань та пообіцяли не порушувати правил дорожнього руху. Діти беруть приклад з дорослих і серед них вже є охочі стати поліцейськими, а саме головне, що кожен з дітлахів зростає порядним членом нашого суспільства.


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь