21.10.2020 р., м. Кривий Ріг. В річницю смерті Голови правління ПАТ «Кривбасзалізрудком» Федора Івановича Караманця криворіжці молились за вічний спочинок його душі.

PanahydaВ день пам’яті преподобної Таїсії (IV) виповнився рік від дня смерті видатного криворіжця, благодійника та мецената, стараннями котрого були збудовані та оздобленні чисельні храми на Криворіжжі, покійного Голови правління ПАТ «Кривбасзалізрудком» Караманця Федора Івановича.

Цього дня в Свято-Миколаївському храмі м. Кривий Ріг (сел. Вечірній Кут) були піднесені молитви про вічний спочинок душі його ктитора – раба Божого Феодора. Саме стараннями Федора Івановича був відроджений, зруйнований за радянських часів, храм на честь святителя Миколая м. Кривого Рогу.

За панахидою молились настоятель храму святої великомучениці Варвари м. Кривий Ріг протоієрей Роман Лесюк, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг (сел. Вечірній Кут) ієромонах Іосиф (Бурдієнко), а також вдячні покійному парафіяни криворізьких храмів.

По закінченні богослужіння до богомольців зі словом повчання звернувся протоієрей Роман Лесюк. Отець Роман подякував присутнім за те, що вони не забувають свого благодійника і завжди підносять до Бога свої молитви за вічний спочинок душі приснопам’ятного раба Божого Феодора.