22.10.2020 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення України.

denij_vuzvolenia_ykrainu001Напередодні дня визволення України від фашистських загарбників, у Кривому Розі в сквері біля храму Святителя Миколая в Центрально–міському районі міста, за дотриманням карантинних заходів, проходили урочистості з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення України.

Серед присутніх знаходились Депутат Верховної Ради України, Голова політичної фракції «Опозиційна платформа – за життя» Віктор Володимирович Медведчук, депутат Верховної Ради України Вадим Зиновійович Рабінович, народний депутат України Костянтин Юрійович Павлов, Голова Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради – Сергій Володимирович Нєженцев.

В ході святкування, вже традиційним стало запалення вічного вогню від церковної лампади Свято – Миколаївського храму. Під колокольний звін настоятель храму – протоієрей Димитрій Салатюк запалив вічний вогонь пам’яті.