25.10.2020 р., м. Кривий Ріг. В день пам’яті святителя Миколая митрополита Алма-Атинського, Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

nedilia_22_pislia_piatudesiatnuhci013В Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті отців VII Вселенського Собору, та святителя-сповідника Миколая митрополита Алма-Атинського (1955), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Напередодні святкового дня Архіпастир звершив Всенічне Бдіння в тому ж Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Святитель Миколай Алмаатинський – особливо шанований святий на Криворіжжі, яке стало Батьківщиною угоднику Божому. Щороку цього дня чисельні віруючі стікаються до храму Божого, щоб прославити свого небесного заступника та святого земляка.

В 2017 році в дар Криворізький єпархії Митрополитом Астанайським та Казахстанським Олександром була передана частка святих мощей святителя Миколая Алма-Атинського

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. Кривий Ріг.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень вкінці якого, собор священнослужителів проспівав тропарь та величання святителю Миколаю митрополиту Алма-Атинському.

Насамкінець Архієрей  звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Святитель Миколай Митрополит Алма-Атинський і Казахстанський