26.10.2020 р., м. Кривий Ріг. Святкове богослужіння в храмі Іверської ікони Божої Матері.

iverskoj_ikonu005В понеділок 21-ї Неділі після П’ятидесятниці, коли Свята Церква вшановує Іверську ікону Божої Матері, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі освяченому на честь цього образу Богородиці який також іменують «Вратарниця».

Біля входу в храм Криворізького Архіпастиря з хлібом-сіллю та квітами зустрічали прочани та наймолодші з прихожан храму-іменинника – вихованці недільної школи.

Його Високопреосвященству за Божественною Літургією співслужили настоятель храму Іверської ікони Божої Матері протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна м. Кривий ріг протоієрей Валентин Очковський, настоятель Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило, настоятель храму Різдва Божої Матері с. Шестірня ієрей Ігор Шульженко та клірик храму Іверської ікони Божої Матері протоієрей Ігор Вацура.

iverskoj_ikonu004На Малому вході, за ревні пастирські труди, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Митрополит Єфрем нагородив клірика храму Іверської ікони Божої Матері протоієрея Ігоря Вацуру правом служіння Божественної Літургії з відкритими Царськими вратами до «Отче наш».

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

Після завершення Божественної Літургії, правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень до Пресвятої Богородиці, в закінченні котрого Його Високопреосвященство підніс молитву до Цариці Небесної на честь її ікони, іменованої «Іверська».

На сам кінець Митрополит Єфрем привітав протоієрея Віктора та прихожан з престольним святом, подякував отцю настоятелю за його труди й побажав допомоги Божої в пастирському служінні. В свою чергу отець Віктор сердечно подякував Архіпастирю за молитви та духовну підтримку.