28.10.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію з нагоди 30-ї річниці дарування Благословенної Грамоти Українській Православній Церкві.

Liturgiya012В середу 21-ї Неділі після П’ятидесятниці, в день шанування ікони Божої Матері «Спорительниця хлібів», Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в кафедральному соборі міста з нагоди 30-ої річниці дарування Грамоти Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ про незалежність і самостійність Української Православної Церкви у своєму управлінні, яка була вручена 28 жовтня 1990 року.

Його Високопреосвященству за Божественною Літургією співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), клірики собору та духовенство єпархії.

На Малому Вході, за старанні пастирські труди, Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму  Архістратига Божого Михаїла м. Кривий Ріг (с. Авангард) ієрея Миколая Матроса набедреником.

За Богослужінням були піднесені сугубі прохання за припинення коронавірусної інфекції та за здоров’я лікарів.

Також були виголошена заупокійна єктенія за спочилих Святішого Патріарха Алексія ІІ та Блаженнішого Митрополита Володимира і всіх від віку спочилих православних християн.

По завершені божественної Літургії було звершено молебень після якого правлячий Архієрей звернувся до всіх присутніх з повчальним словом на тему знаменної дати в житті Української Православної Церкви.

На самкінець Владика Єфрем подякував всім присутнім за святі молитви та надав своє Архіпастирське благословіння.