До уваги настоятелів усіх храмів Криворізької єпархії, отця-намісника та ігумені!

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви повідомляє, що в період з жовтня 1943 року по березень 1944 року велись запеклі бої, на території між селами Недайвода та Іскровка. За часи проведення бойових дій на полях загинули 53000 бійців.

До Криворізького Єпархіального Управління звернулись представники громадської організації «Свіча пам’яті» з проханням провести заупокійні богослужіння за полеглими на полі бою воїнами. Зважаючи на це, з метою вшанування подвигу згаданих бійців, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, 08.11.2020 р., необхідно звершити панахиди за полеглими воїнами.