10.11.2020, м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в храмі на честь великомучениці Параскеви.

vmc.Paraskevy_005У вівторок 23 седмиці після П’ятидесятниці, день пам’яті святої великомучениці Параскеви, нареченої П’ятниця (ІІІ), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію у храмі святої Параскеви, що знаходиться у крайній північній частині міста Кривого Рогу – на мікрорайоні Даманському.

Перед початком богослужіння правлячого Архієрея тепло зустрічали вихованці недільної школи, що діє при храмі.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили благочинний Північного міського благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму Великомучениці Параскави протоієрей Ростислав Гомзяк  та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

Знаменна духовна подія щороку збирає багато прихожан і гостей для спільної молитви, до неї цього дня долучився і заступник голови Тернівської районної у місті Кривому Розі ради Кушнір Сергій Іванович.

Після читання Святого Євангелія Владика звернувся до народу Божого зі словом архіпастирського повчання.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По запричасному вірші до присутніх із проповіддю на тему життя та подвигу святої великомучениці Параскеви П’ятниці звернувся настоятель храму святої великомучениці Варвари м. Кривий Ріг протоієрей Роман Лесюк.

По завершенні Божественної Літургії Владика, у співслужінні духовенства, звершив молебень, наприкінці котрого Митрополит Єфрем підніс молитву до святої великомучениці Параскеви.

Після завершення богослужіння Архіпастир звернувся до присутніх на храмовому святі зі словом привітання. Архієрей тепло подякував настоятелю храму протоієрею Ростиславу Гомзяку за старанні труди у ввіреній йому парафії та благословив на подальші звершення у славу Божу.