12.11.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив молебень святителю Миколаю Чудотворцю перед його святими мощами.

molebin002В день пам’яті священомученика  Зиновія Егейского та сестри його Зиновії (285), в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою.

За молебнем правлячому Архієрею співслужили:

• благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко;
  • настоятель Свято-Покровського храму м. Кривого Рогу протоієрей Віталій Коваленко;
  • настоятель храму ікони Божої іменованої Матері Віднайдення Загиблих м. Кривого Рогу протоієрей Анатолій Бондарь;
  • настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу протоієрей Димитрій Салатюк;
  • настоятель храму преподобного Іоанна Ліствичника  м. Кривого Рогу протоієрей Сергій Смансер;
  • настоятель  храму Святого рівноапостольного князя Володимира Великого м. Кривого Рогу ієрей Вадим Мусевич.

За богослужінням криворізький Архіпастир у співслужінні духовенства звершив читання канону та акафісту святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському.

По завершенні молебню Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

По закінченні проповіді, всі присутні в храмі богомольці молитовно вклонилися святим мощам та чудотворній іконі святителя Миколая.