13.11.2020 р., м. Кривий Ріг. В день пам’яті засновника міста Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в храмі на честь святого Петра Калнишевського.

petra_kalnehevskogo020В п’ятницю 23-ї неділі після П’ятидесятниці, в день пам’яті святого праведного Петра Калнишевського (1803), Митрополит Криворізький і Нікопольський  Єфрем прибув до храму, що заснований в м. Кривому Розі на честь останнього кошового отамана.

На порозі храму, свого Архіпастиря зустріли  Голова виконкому Центральної районної в місті Кривому Розі Ради Нєженцев Сергій Володимирович та вдячні парафіяни.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та запрошене духовенство.

petra_kalnehevskogo005На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По запричасному вірші до присутніх із проповіддю, на тему життя та подвигу святого праведного отамана Петра Калнишевського,звернувся настоятель храму преподобного Серафима Саровського м. Кривий Ріг ієрей Віталій Русанов.

По завершенні Божественної Літургії Владика, у співслужінні духовенства, звершив молебень перед іконою та часткою мощей святого які перебувають в цьому храмі .

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання. Правлячий Архієрей подякував отцю-настоятелю ієрею Віктору Цьомко за його труди на благо парафії та благословив на подальші звершення у славу Божу.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.