15.11.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив недільне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі

Liturgiya_005В Неділю 23-тю після П’ятидесятниці, день пам’яті святих мучеників Акиндина, Пігасія, Єлпідифора, Анемподисти і тих, що з ними (близько 341-345), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. Кривий Ріг.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень.

Насамкінець Архієрей  звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.