21.11.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі.

hram_sviatago_nikolaia005В суботу 24-ї неділі після П’ятидесятниці, в день пам’яті Собору Архістратига Божого Михаїла та прочих небесних сил безплотних, Високопреосвященнійший Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі Святителя Божого Миколая міста Кривий Ріг.

У співслужінні настоятеля храму протоієрея Димитрія Салатюка, правлячим Архієреєм було піднесено перед престолом Божим сугубі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

На заупокійній єктенії архіпастир молився за упокій душ, цього дня тезоіменитих, спочилих православних християн.

Чисельні прихожани мали можливість причаститися Святих Христових Тіла і Крові.

По завершені божественної Літургію було звершено молебень після якого правлячий Архієрей звернувся до всіх присутніх з повчальним словом на тему служіння небесних – Ангельських сил.