23.11.2020 р., м. Кривий Ріг. Відбулось засідання єпархіальної ради Криворізької єпархії.

Zbory_001В день пам’яті апостолів від 70-ти Ераста, Олімпа, Родіона, Сосипатра, Кварта и Тертія (І) в Малому залі засідань Управління Криворізької єпархії відбулось засідання єпархіальної ради під головуванням Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема.

Перед початком зборів присутні помолились за вічний спочинок душ новопреставленого Патріарха Сербського Іринея (Гавриловича) та Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана), котрому в цей день виповнилося б 85 років.

У зборах прийняли участь: секретар єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник криворізького чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), а також благочинні та помічники благочинних Криворізької єпархії УПЦ.

На повістці денній були розглянуті питання, що стосуються церковного життя в умовах пандемії COVID-2019, а також були вирішені питання, що стосуються церковного та парафіяльного життя Криворізької єпархії.