26.11.2020 р., м. Кривий Ріг. Віруючі криворіжці вшанували пам’ять святителя Іоанна Златоуста, архієпископа Константинопольського.

Ioanna_Zlatousta_002В четвер 25-тої неділі після П’ятидесятниці, день пам’яті святителя Іоанна Златоуста, архієп. Константинопольського (407) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святове богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За Божественною Літургією Архіпастирю співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко та священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. Кривий Ріг.

З находи свята, для молитовного шанування віруючими, з вівтаря собору на центр храму був винесений ковчег з часткою святих мощей святителя Іоанна Златоуста.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень.

Насамкінець Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Переглянути фотогалерея