02.12.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем молитовно вшанував пам’ять священномученика Порфирія, єпископа Криворізького.

svsch.Porfyriy_010В середу 26-тої неділі після П’ятидесятниці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав храм священномученика Порфирія, єпископа Криворізького м. Кривий Ріг, де очолив Божественну Літургію з нагоди престольного свята.

На церковному подвір’ї Високопреосвященнішого владику з хлібом-сіллю та з букетами квітів зустрічали прихожани храму.

За Божественною Літургією Архіпастирю співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та чисельне духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії з церковного амвону були піднесені особливі молитовні прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції COVID-2019.

По запричастному вірші до парафіян зі словом проповіді звернувся настоятель храму ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих» м. Кривий Ріг протоієрей Анатолій Бондар.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень, в закінчення котрого підніс молитву до священномученика Порфирія, єпископа Криворізького.

По закінченні богослужіння Високопреосвященніший владика звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.