04.12.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Введенському храмі.

vvedenia020В день свята Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем  очолив святкову Божественну Літургію в Свято-Введенському храмі, що знаходиться на мікрорайоні 5-й Зарічний міста Кривого Рогу.

Перед початком богослужіння правлячого Архієрея з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали вдячні прихожани та вихованці недільної школи, що діє при храмі.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба),  настоятель Свято-Введенського храму м. Кривий Ріг і благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та запрошене духовенство.

Також серед почесних гостей в храмі молився кандидат в мери Кривого Рогу Павлов К. Ю. зі своєю командою.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

Чисельні віруючі цього дня приступили до  Сповіді та Причастя Святих Христових Таїн.

По завершенні Божественної Літургії відбулось славлення Пресвятій Богородиці і Приснодіві Марії.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх богомольців із словом архіпастирського повчання. Також, Владика подякував настоятелю Свято-Введенського храму м. Кривого Рогу протоієрею Георгію Базилевському за його старанне і ревне служіння.

Наостанок, настоятель храму подякував Архіпастирю за радість спільної молитви, а Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.