07.12.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив святкове Богослужіння в храмі на честь Великомучениці Єкатерини.

sviatoj_ekaterinu025За усталою традицією, в день пам’яті  святої великомучениці Єкатерини (305-313), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав Свято-Катеринівську парафію, що знаходиться  на самій північній околиці Кривого Рогу – житловому масиві Північного Гірничо-Збагачувального  Комбінату.

Напередодні ввечері Архіпастир очолив Всенічне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу. Перед початком богослужіння, для молитовного поклоніння віруючими, був винесений ковчег з часткою святих мощей святої великомучениці Єкатерини.

В сам святковий день на церковному подвір’ї Свято-Єкатерининського храму владику Єфрема з хлібом-сіллю зустрічали наймолодші парафіяни – вихованці недільної школи.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевский, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму святої великомучениці Єкатерини протоієрей Сергій Овечкін та запрошене духовенство.

sviatoj_ekaterinu022На Малому Вході, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Митрополит Єфрем нагородив палицею за старанні пастирські труди клірика Свято-Катеринівського храму м. Кривий Ріг протоієрея Петра Петриляка.

Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені молитовні прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

На запричастному вірші з повчальною проповіддю на тему життя та подвигу Святої Великомучениці Єкатерини, до всіх присутніх,  звернувся настоятель храму Святих благовірних князів Петра і Февронії м. Кривий Ріг ієрей Андрій Стіньо.

Велика кількість богомольців, серед котрих були і численні іменинниці, мали можливість приступити в цей день до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

Після закінчення Божественної Літургії собором духовенства був здійснений святковий молебень, по завершенні якого Митрополит Єфрем звернувся до всіх присутніх з архіпастирським повчанням та подякував за радість спільної молитви.

Також правлячий Архієрей виразив слова вдячності настоятелю Свято-Катеринівського храму протоієрею Сергію Овечкіну за старанні пастирські труди та побажав Божої допомоги в служінні на благо ввіреної йому Богом пастви.

В свою чергу отець Сергій сердечно подякував Архіпастирю за молитви та духовну підтримку.