10.12.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив молебень святителю Миколаю Чудотворцю перед його святими мощами.

molebin_mukolauy001В свято ікони Божої Матері, йменованої “Знамення”, в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою.

За молебнем правлячому Архієрею співслужили благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрий Салатюк та священнослужителі з числа кліру Центрального міського благочиння м. Кривого Рогу.

За богослужінням Архіпастир звершив читання канону та акафісту святителю Миколаю Чудотворцю, архієпископу Мир Лікійських.

По завершенні богослужіння владика Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання.

По закінченні проповіді всі присутні в храмі богомольці молитовно вклонилися святим мощам та чудотворній іконі святителя Миколая.