13.12.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив престольне свято у храмі святого апостола Андрія Первозванного.

apostola_Andriya_011В день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного (бл. 62) святкує своє престольне свято парафія Свято-Андріївського храму, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста Кривого Рогу. Цього дня, розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою, до храму апостола Андрія Первозванного прибув  Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Біля храму правлячого Архієрея з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли наймолодші прихожани.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму святої великомучениці Єкатерини м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Овечкин та настоятель Свято-Андріївського храму м. Кривий Ріг ієрей Діонісій Риженко.

Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені молитовні прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, правлячий Архієрей у співслужінні духовенства звершив молебень, наприкінці котрого Високопреосвященніший владика підніс умиленну молитву до святого апостола Андрія Первозванного.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до чисельних богомольців, котрі цього дня з усього міста стеклися до святого храму, зі словом архіпастирського повчання. Владика подякував настоятелю Свято-Андріївського храму ієрею Діонісію Риженко за його пастирські труди i служіння на благо ввіреної йому Богом пастви.

Наостанок, настоятель храму подякував Архіпастирю за радість спільної молитви, а правлячий Архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.