27.12.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив недільне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

nedilne_bogoslyzinea016В Неділю 29-у після П’ятидесятниці, в день пам’яті святих праотців, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. Кривий Ріг.

На сугубій єктенії з церковного амвону були піднесені особливі молитовні прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції COVID-2019.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень.

Насамкінець Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав своє святительське благословіння.