06.01.2021 р., м. Кривий Ріг. Різдвяний святвечір у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

navechirie_ rizdva017У Навечір’я Різдва Христового, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Царські часи та Божественну Літургію святителя Василія Великого, за котрими йому співслужили клірики собору.

На сугубій єктенії з церковного амвону були піднесені особливі молитовні прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції COVID-2019.

Традиційно в Навечір’я Різдва Христового спільне говіння здійснюють численні прихожани собору, приступаючи до Соборної Чаші Тіла і Крові Господа нашого Іісуса Христа.

Після закінчення богослужіння владика Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та привітав богомольців з наступаючим величним святом Різдва Христового.