07.01.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив нічне Різдвяне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

rizdvо_xrustove018Вночі, напередодні свята Різдва Христового, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу очолив святкову Всеношну, що складалася з великого повечір’я, літії з чином освячення п’яти хлібів і утрені.

Високопреосвященнішому владиці за богослужінням співслужили клірики кафедрального собору.

За святковою утренею було проспівано величання свята Різдва Христового і прочитано Євангеліє про священну подію святої Різдвяної ночі.

Кульмінаційна подія свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – нічна Божественна Літургія, традиційно розпочалася опівночі.

На запричасному вірші благочестивій увазі богомольців Високопреосвященнішим владикою Єфремом було зачитане Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України.

rizdvо_xrustove047У велике християнське свято до святої чаші приступило безліч мирян, що гідно пройшли поприще Різдвяного посту.

Після завершення Божественної літургії перед іконою свята були проспівані тропар і кондак свята, після чого Митрополит Єфрем звернувся до віруючих зі словами архіпастирського повчання.

Завершилося нічне богослужіння співом Різдвяних колядок, які з радістю виконували хористи собору, прихожани і гості свята.

Фотогалерея 2