07.01.2021 р., м. Кривий Ріг. Вечірнє богослужіння у перший день Різдва Христового.

vehirnia007Ввечері, в день святкування Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив святкову вечірню в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу. Привітати свого архіпастиря зі святом Різдва Христового в кафедральний собор прибули священнослужителі єпархії та численні віруючі.

Урочисту зустріч перед початком богослужіння владиці Єфрему приготували вихованці духовно-просвітницького центру і недільної школи, що діє при кафедральному соборі.

В кінці богослужіння до богомольців зі словом архіпастирського повчання звернувся Митрополит Єфрем.

По завершенні богослужіння, всі присутні в храмі священнослужителі та миряни проспівали відомі українські колядки “Добрий вечір тобі, пане господарю…” та “Нова радість стала…”