06.01.2021 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь в благодійному заході, організованому СК “БАРС”, з нагоди прийдешнього свята Різдва Христового.

Blagodiyniy_ZahidВвечері, напередодні свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, біля памятної Свято-Татіанівської каплиці, розташованої при спортивному клубі “БАРС” відбувся благодійний захід, присвячений спомину радісної події пришестя в світ Сина Божого.

На заході були присутні вихованці СК “БАРС”, на чолі з його президентом Коржаком Володимиром Михайловичем, настоятель храму Входу Господнього в Єрусалим м. Кривий Ріг ієромонах Іосиф (Бурдієнко), представники козацтва та громадських організацій міста, та жителі мікрорайону 5й Зарічний.

Усі присутні могли насолодитися співом різдвяних колядок, в котрих молодь прославила Богонемовля Христа, а також грою на музичних інструментах вихованців музичного коледжу.

Кожного бажаючого, в цей холодний вечір, почастували гарячим чаєм та солодощами.

В закінчення заходу до присутніх із проповіддю про свято Різдва Христового, звернувся настоятель храму Входу Господнього в Єрусалим ієромонах Іосиф (Бурдієнко). Священнослужитель закликав присутніх не тількі в словах, але й справах творіння заповідей Божих прославляти Новонародженного Спасителя Миру та привітав присутніх із прийдешнім святом Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.