09.01.2021 р., м. Кривий Ріг. Архієрейське Богослужіння у храмі апостола первомученика і архідиякона Стефана.

stefana017Щороку на третій день Різдва Христового, православні віруючі молитовно вшановують пам’ять святого апостола первомученика і архідиякона Стефана – першого християнина, який, після зішестя Святого Духа на апостолів, постраждав за віру Христову.

Цього дня Митрополит Єфрем, при дотриманні карантинних норм і обмежень, звершив святкову Божественну Літургію у храмі первомученика і архідиякона Стефана міста Кривого Рогу, що по вулиці Дишинського в районі селища Дубова Балка («Більшовик»).

Перед початком богослужіння Його Високопреосвященство зустрічали наймолодші парафіяни храму, які у віршах прославили Народженого Христа.

На сугубій єктенії з церковного амвону були піднесені особливі молитовні прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції COVID-2019.

Всі присутні в храмі богомольці мали можливість приступити до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив славлення святу Різдва Христового та виголосив молитву перед іконою святого первомученика архідиякона Стефана.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся зі словом архіпастирського повчання до присутніх в храмі богомльців та надав усім своє святительське благословіння.

Переглянути фотогалерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь