10.01.2021 р. Кривий Ріг. У храмі Різдва Христового відбулося святкове архієрейське богослужіння.

hram_rizdva_hrustovogo014У Неділю 31-шу після П’ятидесятниці, після Різдва Христового, у свято праведного Іосифа Обручника, Давида царя і Якова, брата Господнього, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкову Божественну літургію в храмі Різдва Христового, що на мікрорайоні Східному-2 міста Кривого Рогу. Перед початком богослужіння свого архіпастиря хлібом-сіллю зустрічали вихованці недільної школи, які приготували різдвяне вітання.

Владиці Єфрему за Божественною Літургією співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму великомучениці Єкатерини м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Овечкін, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрей Євгеній Кльосов та настоятель храму протоієрей Валерій Лук’янов.

hram_rizdva_hrustovogo012На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив славлення святу Різдва Христового після чого звернувся до всіх присутніх зі словами  Архіпастирського повчання на тему Різдвяної події.

Владика подякував настоятелю храму протоієрею Валерію за його пастирські труди i служіння на благо ввіреної йому Богом пастви.

Наостанок, настоятель храму подякував Архіпастирю за радість спільної молитви, а правлячий Архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.