14.01.2021 р., смт. Широке. У свято Обрізання Господнього Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію з нагоди 50-річного ювілею благочинного Широківського благочиння протоієрея Василія Яводчака.

vasulia_velukogo029В день, коли всі православні християни відзначають велике свято Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа та день пам’яті святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської (379), Митрополит Єфрем, на запрошення благочинного Широківського благочиння протоієрея Василія Яводчака, з нагоди Дня Тезоіменитства та особистого ювілею – 50-річчям від дня народження, прибув до Свято-Покровського храму що знаходиться в смт. Широке.

Перед початком Літургії, під супровід церковного дзвону, Владику зустрічали вихованці недільної школи.

Божественну Літургію своєму Архіпастиреві співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник криворізького чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Покровського благочиння протоієрей Володимир Качан, благочинний Апостолівського благочиння архімандрит Ілія (Лук’яненко) та настоятелі міських і районних храмів.

vasulia_velukogo023На  Малому Вході, з благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, правлячий Архієрей нагородив отеця-ювіляра орденом Української Православної Церкви святителя Димитрія Ростовського.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

По запричасному вірші, Різдвяне послання Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, виголосив протоієрей Миколай Марущак.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень на початок нового року, подякувавши Богу за всі милості, що Він подав у минулому році та випрошуючи, щоб Всемилостивий Господь і в новому році не лишив нас Своїх милості і щедрот.

По закінченні богослужіння Владика Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання. Його Високопреосвященство привітав отця настоятеля з 50-річним ювілеєм та благословив його на подальші труди на ниві Христовій.

В свою чергу, отець Василь  сердечно подякував Архіпастиреві за його святительські молитви, за духовну підтримку та за радість спільної молитви.

Насамкінець правлячий Архієрей надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.