17.01.2021 р., м. Криви Ріг. Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в Свято-Миколаєвському храмі.

nedilia_pered_bogojvlehiam019В Неділю перед Богоявленням, в день пам’яті собору 70-ти апостолів та преподобного Ахіли диякона Печерського, управляючий Криворізькою єпархією Високопреосвященійший Митрополит Єфрем, з архіпастирським візитом відвідав Свято-Миколаєвський храм, що в місті Кривому Розі, в якому очолив Божественну Літургію.

За Богослужінням Архіпастирю співслужив настоятель храму протоієрей Димитрій Салатюк.

Під час Літургії на сугубій єктенії з церковного амвону були піднесені особливі молитовні прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції COVID-2019 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”. Високопреосвященійший владика виголосив молитву про припинення епідемії.

По закінченні богослужіння Владика Єфрем у співслужінні протоієрея Димитрія звершив молебень.

Після відпусту Архієрей привітав паству з Неділю перед Богоявленням та виголосив повчання на тему прочитаного Єванглія. Нанасам кінець усім присутнім надав своє святительське благословіння.