19.01.2020 р., м. Кривий Ріг. День Святого Богоявлення у головному храмі міста.

Sv.Bogoyavlennia_2Увечері, напередодні Святого Богоявління,  свята Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу очолив святкову Всеношну, що складалася з великого повечір’я, літії з чином освячення п’яти хлібів і утрені.

В сам день двонадесятого свята Архіпастир очолив Божественну Літургію в кафедральному соборі міста, за котрою Його Високопреосвященству співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрей Євген Кльосов та протоієрей Олександр Горовенко.

На сугубій єктенії правлячий Архієрей молився за припинення пандемії Сovid-2019 та за медичних працівників, що несуть свій подвиг служіння хворим.

Всі бажаючі богомольці мали можливість приступити до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя Тіла і Крові Господніх.

Продовжуючи традицію Древньої Церкви, після Божественної Літургії Митрополит Єфрем звершив чин Великого освячення води, що цього дня має назву «Агіасма», в перекладі із грецької мови означає «святиня».

По закінченні богослужіння Високопреосвященніший владика привітав прихожан зі святом Водохреща та окропив усіх вірян святою водою – Великою Агіасмою.

Переглянути фотогалерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь