20.01.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в Богоявленському храмі міста.

Bogoyavlenskiy_Hram_018У Післясвято Богоявлення, Собор святого славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем завершив святковий круг Різдвяних і Богоявленських богослужінь, традиційно очоливши Божественну Літургію в Свято-Богоявленському храмі міста Кривого Рогу.

Дітки з недільної школи зустріли архіпастиря, щиро порадувавши Владику та усіх присутніх святковими привітаннями.

Владиці Єфрему співслужили за Божественною Літургією секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Богоявленського храму м. Кривий Ріг протоієрей Ярослав Бандрівський та запрошене духовенство.

За богослужінням до сугубої єктенії були включені прохання про припинення пандемії COVID-19.

По запричасному вірші до присутніх в храмі богомольців зі словом повчання звернувся настоятель храму священномученика Порфирія єпископа Криворізького м. Кривий Ріг протоієрей Андрій Будовський.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив святковий молебень, наприкінці котрого підніс молитву до святого славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна.

Насамкінець, Архіпастир привітав прихожан з духовним торжеством і висловив подяку отцю-настоятелю – протоієрею Ярославу, за понесені труди у ввіреній йому парафії.