24.01.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

nedilne_bogoslyzinia006У  33-ю Неділю після П’ятидесятниці, по Богоявленні, в день пам’яті преподобного Феодосія Великого(529), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив служіння Священної літургії у Криворізькому Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Під час богослужіння Його Високопреосвященству співслужили  священнослужителі з числа кліру кафедрального собору. Молитва зібрала чимало вірян серед яких і ті що мали намір цього дня приступити до спасительних  таїн сповіді та святого причастя .

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

В Кінці Богослужіння Митрополит Єфрем, у співслужінні священства, звершив молебень.

Насамкінець Архіпастир звернувся  до присутніх у соборі із словом повчання на євангельську тему, після чого надав усім своє святительське благословіння.