25.01.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в храмі святої великомучениці Татіани.

hram_myh_tatiynu005Щороку, в день пам’яті мучениці Татіани і тих, що з нею в Римі постраждали (226-235), своє престольне свято відзначає церковна громада святої мучениці Татіани м. Кривого Рогу. Храм на честь цієї угодниці Божої розташований навпроти Саксаганської районної ради та за роки свого існування став справжньою прикрасою району.

Традиційно, в цей день, з нагоди престольного свята, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, на запрошення настоятеля храму протоієрея Антонія Бондаря, очолив святкове богослужіння у нижньому приділі нового величного собору, що споруджується позаду дерев’яного храму.

Вихованці, діючої при храмі святої мучениці Татіани, недільної школи з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли свого Архіпастиря.

hram_myh_tatiynu021За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили секретар Криворізької єпархії потоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак та чисельні священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За богослужінням на сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

hram_myh_tatiynu023По запричасному вірші до богомольців зі словом повчання на тему життя та подвигу святої великомучениці Татіани звернувся настоятель Свято-Троїцького храму м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Задорожній.

По завершенні Божественної Літургій Високопреосвященніший владика, у співслужінні духовенства, звершив молебень до святої мучениці Татіани, в закінченні котрого Митрополит Єфрем підніс молитву до цієї угодниці Божої.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання. Владика Єфрем подякував настоятелю Свято-Татіанівського храму протоієрею Антонію Бондарю за його труди у Славу Божу та благословив на подальші звершення на благо ввіреної йому Богом пастви.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім богомольцям своє святительське благословіння.