30.01.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав клірика Криворізької єпархії з Днем Тезоіменитства.

antohia_velukogo004В день пам’яті преподобного Антонія Великого,  Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув до Свято-Татіанівського храму м. Кривий Ріг, де очолив Божественну Літургію. Приводом для Архіпастирського візиту послугував День Ангела голови Молодіжного відділу Криворізької єпархії, настоятеля Свято-Татіанівського храму протоієрея Антонія Бондаря.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння  протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму святої мучениці Татіани м. Кривий Ріг протоієрей Антоній Бондарь та запрошене духовенство.

antohia_velukogo027За богослужінням на сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По запричасному вірші до присутніх із словом проповіді про життя та подвигу преподобного Антонія Великого звернувся настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрий Салатюк.

Чисельні богомольці, що в цей день стеклися до храму Божого, мали можливість причаститись Святих Христових Таїн від руки правлячого Архієрея.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень до преподобного Антонія, в завершення котрого було виголошене многоліття нині тезоіменитому отцю Антонію.

Насамкінець Його Високопреосвященство звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання, привітав отця Антонія з Днем Ангела та надав усім присутнім своє святительське благословіння.