31.01.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив Божественну літургію в кафедральному соборі міста.

nedilne_bogoslyziania021У  неділю 34-ту після П’ятидесятниці,  Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну літургію в кафедральному соборі міста.

Під час богослужіння його Високопреосвященству співслужили  священнослужителі з числа кліру Спасо-Преображенського собору.

За літургією піднесли особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу, про лікарів та хворих.

Наприкінці богослужіння духовенство на чолі з правлячим Архієреєм звершили молебень.

Після відпусту Високопреосвященнійший владика звернувся до вірян з повчальним словом на евангельску тему та прикликав на паству Боже благословення.